آموزش خرید از فروشگاه ویندوز فون

آموزش خرید با ویزا کارت و مستر کارت 0 نظر

برای خرید Application و Game و یا هر محصول دیگر از این فروشگاه برای دستگاه هوشمند شما که دارای سیستم عامل windows می باشد، شما نیاز به ایجاد یک اکانت در Microsoft و یا سرویس های زیرمجموعه آن مانند outlook دارید.

 

 

windows phone create account

https://signup.live.com

پس از ساخت اکانت کاربری و ورود به windows phone شما میتوانید لیستی از نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف را ببینید.

Windows Phone Store

چون کمپانی ویزا به علت تحریم ها به هیچ ایرانی به طور مستقیم خدمات نمیدهد نباید از بیلینگ آدرس ایران در این سایت و هر سایت دیگری استفاده شود. شاید در آینده با رفع تحریم های آمریکا علیه ایران بتوانیم از آدرس ایران استفاده کنیم ولی در حال حاضر خیر. با این شرایط بهترین گزینه استفاده از بیلینگ آدرس داخل آمریکا میباشد. همانطور هم که در قسمت های دیگر اشاره کردیم آی پی کامپیوتر شما باید با آدرس بیلینگ هماهنگی داشته باشد پس اگر از آدرس بیلینگ آمریکا استفاده میکنید آی پی کامپیوتر شما هم باید متعلق به آمریکا باشد و اینکه region  گوشی یا تبلت یا لپ تاپ خود را بر روی ایران قرار ندهید در غیر اینصورت با اررور مواجه میشوید.

در ادامه پس از انتخاب بازی یا اپلیکیشن مورد نظر جهت خرید با زدن دکمه buy  به صفحه پرداخت میروید.

Windows Phone Store

Windows Phone Store

پس از رفتن به صفحه پرداخت نیاز است شما اطلاعات لازم که شامل شماره ویزا کارت و رمز و تاریخ انقضاء و بیلینگ آدرس و additional information میباشد را وارد نمایید:

Windows Phone Store

پس از پر کردن قسمت های مورد نیاز با زدن دکمه خرید یا buy عملیات نهایی میشود و در صفحه آخر شما با پیغام تایید و تبریک خرید مواجه میشوید شبیه زیر :

Windows Phone Store

پس از تایید خرید لینک  دانلود نرم افزار به گوشی یا دستگاه مرتبط با اکانت ویندوز شما ارسال میگردد. با رفتن به لینک یاد شده سپس مجدد به صفحه نرم افزار یا اپلیکیشن میروید و در این جا دو دکمه try و buy  را مشاهده خواهید کرد که نیاز است دکمه buy را بزنید تا اپلیکیشن شروع به دانلود بر روی دستگاه مورد نظر شما بکند.

پس از تکمیل و اتمام خرید موفق اگر دستگاه شما به اینترنت وصل باشد بدون نیاز به انجام مرحله بالا، شروع به دانلود نرم افزار میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*