تکنولوژی جدید کمپانی MasterCard پرداخت با کمک عکس سلفی

مستر کارت, تکنولوژی , , 0 نظر

کمپانی مستر کارت MasterCard دومین کمپانی بزرگ در زمینه خدمات کارت اعتباری در جهان، در تازه ترین خدمات خود یک سرویس جدید معرفی کرده است که به کمک عکس سلفی که توسط گوشی هوشمند شما گرفته میشود میتواند تشخیص دهد که صاحب اصلی کارت هستید و به اصطلاح با این روش دستور آتورایز Authorize یا مجوز خرید کردن را میدهد.

 

تکنولوژی پرداخت با عکس سلفی - مسترکارت
سلفی مسترکارت سرویس جدید

 

کمپانی مستر کارت گفته است همچنین گوشی های هوشمند جدید که قابلیت تشخیص اثر انگشت را دارند، به غیر از روش عکس سلفی میتوانند از طریق اثر انگشت فرد به هویت واقعی دارنده مستر کارت پی ببرند.

برای این منظور باید اپلیکیشن مخصوص این کمپانی را بر روی گوشی هوشمند خودتان دانلود و اجرا کنید. هر بار که خریدی با مستر کارت خودتان بخواهید انجام دهید نیاز است تا از خود عکس سلفی بگیرید، البته اپلیکیشن بسیار هوشمند است و فقط زمانی عکس از چهره شما بر میدارد که در حال پلک زدن باشید تا راه های احتمالی فریب دادن این اپلیکشن را مسدود کند.

 

مسترکارت سلفی

 

کمپانی مستر کارت همچنین گفته است از روش های جدید دیگر مانند تکنولوژی تشخیص صدا و تکنولوژی مانیتورینگ ضربان قلب مشتریان برای ارسال مجوز خرید با کارت و تشخیص هویت واقعی مالک کارت استفاده خواهد کرد.

منبع : سی ان ان – CNN
ترجمه و تخلیص: سایت مای ویزاکارت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*