سیستم همکاری در فروش ما

ویزا کارت مجازی, سرویس ها , 0 نظر

سیستم همکاری در فروش وب سایت مای ویزا کارت، فرصت مناسبی برای کسب درآمد برای شما میباشد. ما به ازای هر فروش که خریدار آن توسط شما معرفی شود درصدی سود به شما خواهیم داد. در حال حاضر فقط ویزا کارت های مجازی شامل این طرح فروش میباشند. شما میتوانید با عضویت در پنل کاربری این وب سایت از طریق قسمت بازاریابی یا کسب درآمد اکانت خود را فعال کنید و سیستم به شما یک لینک منحصر به فرد میدهد که قابل استفاده در ایمیل یا وبلاگ و وب سایت شماست.
برای عضویت در این سیستم شما اصلاً نیازی به داشتن وب سایت یا وبلاگ نخواهید داشت، البته اگر وب سایت یا وبلاگ دارید که چه بهتر. لازم به ذکر است که پشتیبانی و مسئولیت خدمات برعهده ماست و تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید معرفی ما از طریق لینک اختصاصی شماست.
برای مثال شما میتوانید از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را به دوستان و آشنایان بفرستید و به ازای خرید آن فرد از ما کمیسیون دریافت کنید.
کمیسیون فروش یک کارت ده دلاری در حال حاضر پنج هزار تومان میباشد و با توجه به مبالغ ویزا کارت های دیگر این کمیسیون تا ۱۵ هزار تومان در ازای هر فروش ویزا کارت افزایش می یابد.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام :

https://clients.myvisacard.ir/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=3

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*