SWYP کارت تکنولوژی جدید پول الکترونیکی

تکنولوژی , , 0 نظر

تکنولوژی جدید برای پول الکترونیک

SWYP Card
شرکت SWYP یک شرکت خلاق در زمینه تکنولوژی جدید پول الکترونیکی میباشد.
SWYP کارت در واقع میتواند تمام کارت های اعتباری شما را در یک جا جمع کند. با کمک اپلیکیشن و دستگاه کارت خوانی که از طریق هدفون به اسمارت فون شما متصل میشود یک کپی از کارت اعتباری شما را در خود ذخیره میکند. و از این پس نیازی به همراه داشتن کارت اصلی خود ندارید
این کارت با داشتن صفحه نمایش کوچک میتواند جزئیات کارت شما را برای شما نمایش دهد و با دکمه هایی که بر روی آن تعبیه شده است شما میتوانید کارت های مختلف خود را در آن تغییر دهید و با آنها در مکان های مختلف خرید کنید.
انواع گیفت کارت، دبیت کارت، کردیت کارت و لویالتی کارت توسط این محصول پشتیبانی میشود.
این محصول از لحاظ امنیتی فوق العاده عمل میکند و به محض اینکه از گوشی اسمارت فون شما دور شود و اتصال بلوتوث آن قطع شود از کار می افتد و قفل میگردد در نتیجه هیچوقت نگرانی برای دزدیده شدن کارت های بانکی خود نخواهید داشت.

SWYP Card
SWYP کارت

 

SWYP Card
swyp card app

امتیاز برتر این محصول نسبت به رقبای خود یعنی Plastic Card  و  Coin در ظرفیت حافظه این محصول برای نگهداری نزدیک به ۲۵ عدد کارت بانکی درون خود میباشد.
اپلیکیشن اسمارت فون نیز همراه این محصول به مشتری ارائه میشود که اجازه کنترل و مدیریت بیشتر بر روی کارت های ذخیره شده را میدهد.
فرض کنید کیف سنتی کارت اعتباری شما همراه شماست، باید وقت بگذارید و بگردید تا کارت مد نظر خود را از کیف در بیاورید و با آن خرید کنید ولی swypکارت این کار را راحت کرده است، فقط با فشار چند دکمه کارت مورد نظر را پیدا کنید و با آن خرید خود را انجام دهید.

در حال حاضر این محصول با قیمت ۴۹ دلار در فاز اول فروخته میشود و فقط کسانی میتوانند خرید کنند که دعوتنامه داشته باشند، در فاز بعدی محصول برای خرید توسط همگان در اختیار قرار داده خواهد شد که قیمت پیشنهادی آن نزدیک به ۹۹ دلاری خواهد بود.

منبع : gizmag
ترجمه و تخلیص: سایت مای ویزاکارت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*